csO nás

MAD hovercraft a dětské vznášedlo KIDcraft

Vítejte ve světe mezi nebem a zemí, ve světě vznášedel!

Naše společnost se  zabývá  výrobou, pronájmem a servisem vznášedel MAD a KID Hovercraft.

Vznášedla MAD Hovercraft mají tradici od roku 2001. Otcem těchto vznášedel je Aleš Muha ze Slovinska. Vznášedla MAD Hovercraft se používají především jako sportovní vznášedla, závodní vznášedla a hobby vznášedla. Vynikají vysokým výkonem, spolehlivostí, jednoduchou a masivní konstrukcí.

Vznášedla jsou unikátní stroj, který je schopen pohybu na kterémkoliv povrchu, jako je voda, led, sníh, písek, asfalt, hlína a jiné. To jiný prostředek nedokáže. Na vznášedle můžete létat celoročně!!! Pohyb vznášedlům umožňuje vzduchový polštář a motor.  Vznášedlo plynule přejde z jednoho povrchu na druhý. Vznášedlo potřebuje velký prostor. Ideální je rozlehlá plocha bez velkých nerovností povrchu. Vhodné je letiště, fotbalové hřiště nebo přehrada. Více informací o principu vznášedla naleznete ZDE.

Vznášedla mají po světě dlouholetou tradici, pořádají se dokonce závody vznášedel a setkání majitelů vznášedel. Vznášedla mají i své vlastní muzeum určené těm, kteří dychtí po nových informacích o tomto neobvyklém plavidle.

Nechte si předvést, co vznášedla MAD a KID Hovercraft dokáží. Obraťte se na nás - na jediné výrobce MAD Hovercraft v ČR, kteří Vám ukáží, jak toto jedinečné plavidlo zvládne každý povrch za jakéhokoliv počasí. Řízení vznášedla je neopakovatelný zážitek a když si jej jednou zkusíte, nebudete chtít přestat! Nebojte se a prozkoumejte možnosti vznášedel MAD Hovercraft. Vznášejte se nad zemí s fenoménem dnešní doby, který je tak neobvyklý a unikátní, že i Vy si ho zasloužíte poznat!© 2005-2007 Webprovas.com | Vytvořeno pomocí Onas.cz
Partneři Onas.cz : Semtix.cz